Domény

Vlastné doménové meno nielenže vyzerá profesionálne, ale zároveň vás odlíši od konkurencie, ktorá to tak nie je. Vlastníctvo názvu domény je podobné ako vlastníctvo domova namiesto prenájmu. Poskytuje vašej firme jedinečnú adresu, ktorá sa nezdieľa. Ak máte v doméne názov vašej spoločnosti alebo značky, zvyšuje to celkovú hodnotu vášho podnikania a zvyšuje povedomie o značke.
Domény vám pomáhajú chrániť vaše autorské práva a ochranné známky. Ak si kúpite doménu, pravdepodobne by ste si vybrali tú istú, akú má vaša značka. Istým spôsobom vás to núti nárokovať si vlastníctvo názvu vašej značky.
Čím väčšiu dôveryhodnosť máte, tým ľahšie pre vás bude premena návštevníkov vašich webových stránok na potenciálnych zákazníkov a zákazníkov.
Používanie domény tiež zvyšuje hodnotenie vášho webu vo vyhľadávačoch. Spoločnosť Google považuje vašu webovú lokalitu za jedinečnú a hodnotnú. Ak už máte doménu, môžete hostovat vlastné e-mailové účty. Pre branding vyzerá personalizovaná emailová adresa dôveryhodnejšie.
Registrácia názvu domény nie je drahá, zvyčajne stojí okolo 15 eur ročne. Teraz je ideálny čas zaregistrovať si doménu a posilniť svoju dôveryhodnosť. Po kúpe zostáva vaša doména vám a nikto iný ju už nemôže používať.

Share this post


Prihláste sa na náš newsletter a získavajte novinky a výhodné ponuky do svojej e-mailovej schránky.