The hosting a WordPress

WordPress je open-source redakčný systém (CMS), ktorý uľahčuje vytváranie a správu webovej stránky. Je to najpopulárnejší CMS na svete. Milióny majiteľov firiem, blogerov a vydavateľov používajú WordPress každý deň pre svoje webové riešenia. WordPress je najobľúbenejší aj na Slovensku.
CMS Wodpress má svoje špecifiká, na ktoré je potrebné brať zreteľ pri výbere správneho WordPress hostingu.
Hlavný rozdiel medzi hostingom WordPress a webhostingom je v tom, že hosting WordPress je zvyčajne optimalizovaný pre WordPress a zvyčajne obsahuje dodatočné funkcie, ako sú prémiové doplnky, ktoré sa pri bežnom webhostingu neponúkajú.
Existuje veľa možností výberu hostingu pre WordPress a každá z nich má pre váš web iné výhody resp. nevýhody. Výber hostingu priamo ovplyvňuje vašu každodennú správu stránky, ako aj jej používateľskú skúsenosť. Okrem toho musí poskytovateľ hostingu zabezpečiť zabezpečenie, výkon a dostupnosť web stránky.
Samozrejme je potrebné zohľadniť rýchlosť hostingu. Dobrý hardvér je nevyhnutný na zabezpečenie vysokej kvality služieb od webhostingu. Pamäť (RAM), výpočtový výkon (CPU) a miesto na disku (HDD a SSD), ktoré máte k dispozícii, zohrávajú veľkú úlohu pri určovaní celkového výkonu vašej webovej stránky.
Dostupnosť je tiež dôležitým atribútom výberu. Dostupnosť by mala byť viac ako 99%. Aj malá odchýlka môže výrazne ovplyvniť výkon vašej stránky.
The hosting od WordPress je zostavený tak, aby zohľadňoval všetky špecifiká CMS WordPress. AJ preto je The hosting dobrá voľba pre váš Wodpress web prezentáciu alebo internetový obchod.

Share this post


Prihláste sa na náš newsletter a získavajte novinky a výhodné ponuky do svojej e-mailovej schránky.