The hosting

Ak hľadáte spoľahlivé riešenie pre vaše webové stránky alebo internetový obchod, budete chcieť robustnú platformu, ktorá je spoľahlivá, flexibilná a dostupná. WordPress je ideálne riešenie pre webové prezentácie, eshopy a tiež rozsiahle ecommerce riešenia. WordPress je riešením pre akúkoľvek možnosť.
Samozrejme, po výbere WordPress riešenia je potrebné zvoliť si správny WordPress hosting. Pre vysokovýkonnú stránku WordPress musí váš hosting bezpodmienečne rešpektovať vysoké nároky.
Web hosting určený pre WordPress sa inštaluje automaticky. Je ale tiež možné si vytvoriť vlastné databázy MySQL, sťahovať a kopírovať súbory cez FTP na váš hosting.
Dobrý WordPress hosting má dostupné bezplatné doplnky, ktoré sú v cene hostingu. Aj keď máte dobré technické danosti, je dôležitá dobrá technická podpora, ktorá je dostupná v čase, keď ju skutočne potrebujete, aby ste vyriešili akékoľvek všeobecné alebo technické otázky.
Wordpress je široko používaný po celom svete, je ale tiež cieľom mnohých hackerov. Je preto nevyhnutné správne chrániť svoju stránku pred škodlivými útokmi, aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam. Aj WordPress hosting musí mať tiež pravidelnú frekvenciu zálohovania a uchovávania zálohy. Intuitívne ovládanie je tiež praktické.
Ďalšími požiadavkami na WordPress hosting je bezplatná inštalácia SSL certifikátu, automatické aktualizácie WordPressu, bezpečné šifrované spojenie so serverom, ochrana DDos. Určite treba sledovať aj rýchlosť servera.
The Hosting od Websupport je ideálne riešenie pre web prezentácie a spoľahlivé internetové obchody.

Share this post


Prihláste sa na náš newsletter a získavajte novinky a výhodné ponuky do svojej e-mailovej schránky.